Skip to main content

BATI GRUP

YAPI İÇİN HER ŞEY

"Yapı İçin Her şey"
İlkesi İle 25 yıllık Tecrübe

BİZ KİMİZ

hakkımızda

1995 yılında yapı malzemeleri toptan dağıtımcısı olarak yola çıkan Batı Grup, bugün Ege Bölgesinin en büyük, en hızlı ve en güvenli dağıtımcısı olarak, cesur ve yenilikçi girişimleriyle yapı malzemeleri sağlayıcılığı konusunda çağdaş ve kaliteli çizgisini 26 yıldır sürdürüyor. Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün çeşitliliğiyle değil, sektörde bir ilke imza atarak iş ortaklarına mimari tasarım desteği vererek sektöre bambaşka bir boyut kazandırıyor. Geniş lojistik ağıyla kusursuz hizmet kalitesini amaçlayan Batı Grup, yenilikte sınır tanımayarak global tasarım trendleriyle tasarladığı hizmet binalarında her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Yapı için her şey”i sunma ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla, yapı ve yapıya dair her şeyi sizlerle buluşturuyor.

Misyonumuz

Tecrübelerimizi çağdaş bakış açımızla birleştirirken, daima yeniliğe açık ve güncel kalıp, müşterilerimize çağa uygun, zevkli ve kaliteli ürünler sunabilmektir.

Vizyonumuz

Yapı malzemeleri sektörünün toptan dağıtım ayağında birçok kategorideki mal ve hizmet üstünlüğümüzle sektörde bulunduğumuz öncü konumumuzu her zaman korumaktır.

İş Ortaklarımız

Tanıtım Filmimiz

E-Tahsilat

Fiyat Listeleri